Projekty indywidualne

Naszym celem jest tworzenie projektów o najwyższej jakości.

Projekty indywidualne

Wykonujemy indywidualne projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Do każdego zlecenia podchodzimy dokładając wszelkich starań, by efekt odpowiadał na wszystkie potrzebny Klienta.

Nasze usługi skierowane są do osób, planujących inwestycje na terenie województwa Śląskiego, jak i na terenie Polski. Jesteśmy solidnym wykonawcą oferującym szybkie terminy realizacji.

Projekt indywidualny czy projekt typowy?

Bez wątpienia projekt wykonany na specjalne zamówienie będzie lepszy niż kupiony projekt gotowy. Pierwsze rozwiązanie od początku jest tworzone z myślą o konkretnym Inwestorze.
Stosowane rozwiązania są projektowane tak, by spełniać indywidualne potrzeby, zarówno te dotyczące funkcjonalności, jak i estetyki. Projekt, który już w pierwszym etapie uwzględnia wszystkie niezbędne szczegóły, pozwala na etapie budowy zaoszczędzić kwotę, którą Inwestor musiałby przeznaczyć na wprowadzanie poprawek. Oczywiście, na rynku dostępnych jest wiele projektów gotowych, które będą odpowiadać Inwestorowi. Należy przyznać również, że zakup projektu powtarzalnego jest rozwiązaniem szybszym i często tańszym. Jednak, jak się zazwyczaj okazuje, by rozpocząć budowę potrzebna będzie adaptacja projektu nie tylko do wymagań Inwestora, ale i do miejscowych warunków, tak, by spełniał wszystkie normy prawne.

Dla kogo przeznaczony jest projekt indywidualny?

Przede wszystkim pozwala Klientowi na zrealizowanie wymarzonej wizji własnych, unikalnych „czterech kątów”.

Dzięki projektowi indywidualnemu budynek będzie oryginalny, niepowtarzalny i dostosowany bezpośrednio do Klienta. Projekty na zamówienie polecane są również dla tych, którzy nie do końca wiedzą, jak ma wyglądać ich idealna inwestycja. W takiej sytuacji projektant doradzi najlepsze rozwiązania i umożliwi połączenie kilku pomysłów w jeden projekt, spełniający wszystkie kryteria.

Jak wygląda tworzenie projektu indywidualnego?

Pierwszym krokiem jest ukształtowanie szczegółowej koncepcji wymarzonego domu. Pomocą będą tutaj przykładowe zdjęcia lub wizualizacje znalezione w Internecie czy katalogach. Stworzymy z tego indywidualny „katalog inspiracji”, na podstawie którego będziemy mogli zebrać wszystkie wymagania w jedną, konkretną wizję. Przed pierwszym spotkaniem warto również przemyśleć, ile ma wynosić powierzchnia domu oraz ilu pomieszczeń potrzebujemy. Na tym etapie powstanie także wstępna wycena prac. Później przychodzi czas na etap koncepcyjny. Po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów odnośnie potrzeb, można przejść do wyboru bryły budynku, układu wewnętrznego oraz materiałów, z których budynek ma zostać wykonany. To również etap wprowadzania wszelkich poprawek w projekcie. Właściwą częścią tworzenia projektu indywidualnego jest etap projektowy, który realizowany jest w następnej kolejności.

Każdy indywidualny projekt domu powstaje przy ścisłej współpracy z inwestorem. Dbamy o to, aby projektowane budynki były dopasowane do planowanej funkcji, stylu życia oraz estetyki. Kładziemy szczególną uwagę na to, aby wszelkie ustalenia dotyczące zleceń były w wygodny sposób dostępne dla inwestora. Podczas realizacji etapu koncepcyjnego nasze prace wykonywane są na interaktywnym modelu komputerowym, gdzie wszelkie zmiany widoczne są w postaci rysunków 2D jak i modelu 3D, a całość dostępna dla inwestorów po kliknięciu w link.

Marzysz, żeby twój dom był wyjątkowy i niepowtarzalny? Chcesz, by swoim charakterem oddawał twoje indywidualne „Ja”? Skontaktuj się z nami i umów na pierwsze, niezobowiązujące i w pełni darmowe spotkanie!